عینک های LED توسط APP کنترل می شود. برای بارگیری می توانید کد QR را در دستورالعمل دستی اسکن کنید یا "عینک های نمایشگر led" را در فروشگاه APP/ Google Play جستجو کنید. وقتی شیشه ها با بلوتوث وصل می شوند ، می توانید الگویی را که دوست دارید روی عینک نشان داده شود انتخاب کنید. 

 4 روش برای انتخاب وجود دارد ، متن ، نقاشی ، انیمیشن ، ریتم موسیقی. 

الگوی متن ، می توانید چندین زبان را انتخاب کنید ، سرعت و حرکت متن را تنظیم کنید. 

الگوی گرافتی ، دارای 3 نوع برس روشنایی و گرافتی خلاقانه است

. انیمیشن ، وقتی به بلوتوث متصل نباشد ، APP دارای 31 انیمیشن و 11 الگو برای انتخاب است. پس از اتصال می توانید DIY را انجام دهید. 

حالت موسیقی ، دارای میکروفون و الگوی ریتم موسیقی برای نشان دادن است (از صدا پشتیبانی نمی کند). 

روش های استفاده: ابتدا APP را بارگیری کنید ، دکمه (در بالای قاب عینک) را به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا عینک روشن شود و بلوتوث را باز کنید. دوم ، صفحه APP را باز کرده و Bluetooth را جستجو کرده و برای اتصال آن روی دکمه کلیک کنید. سوم ، پس از اتصال APP و عینک ، می توانید الگوی نمایش را برای نمایش انتخاب کنید. 

با  2 ساعت شارژ ، می توانند حدود 5 ساعت استفاده کنید. دارای محافظ شارژ است ، هنگامی که شیشه ها در حال شارژ هستند چراغ قرمز نشان می دهد و هنگامی که شارژ کامل می شود ، چراغ به طور خودکار خاموش می شود. 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...